Slaglåspistol

718791

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850, studsare, Huskvarna faktori 1852, stock med otydlig märkning, längd 47 cm

Omfattande slitage, korrosion, kolvlagning, håller ej i spänn

Vapen/Medaljer

Kundcenter

Slaglåspistol

Budhistorik (8 bud)
5506967
1 600
5506402
5506966
5506402
1 300
5505903

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.