Golvlampa 1900-tal

718789

GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, tre ljuspunkter, höj- och sänkbar skärm, rund fotplatta, höjd ca 164 cm

Funktion garanteras ej, smärre ytslitage

Belysning, Golvlampor

Linnégatan 21, Norrköping

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

5513392
500
5507928
450
5507928

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.