Petter Zennström grafiska blad

718782

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (13) Mestadels politiska figurscener, signerade, linoleumsnitt och litografier, varierande mått, oramade

Budhistorik (10 bud)
5512194
5 400
5513277
5 200
5512194
3 600
5512630
3 400
5512194
3 200

Slutpris SEK:
5 400
530 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.