Petter Zennström grafiska blad

718778

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (18) Kompositioner, signerade, linoleumsnitt och litografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Budhistorik (14 bud)
5513737
3 800
5513360
3 600
5513295
3 400
5513181
3 200
5513181
2 400

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.