Sänggavlar 1 par 1900-talets första hälft

718776

SÄNGGAVLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, målad, skuren dekor, lös stoppad gavel, ytterbredd ca 94 cm vardera, längd ca 190 cm

Smärre färgbortfall, slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (22 bud)
5514314
2 400
5514222
5514313
5514222
5514312
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.