Takkrona malm 1900-talets första hälft

718773

TAKKRONA, malm, 1900-talets första hälft, sex ljusarmar, höjd ca 50 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (13 bud)
5515250
5514976
5514976
850
5515036
5514976
750

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.