Stolar 5 st allmoge

718772

STOLAR, 5 st, allmoge, 1800-/1900-tal, senare målning, sitthöjd ca 44 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, sprickor

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 5 st allmoge

Budhistorik (28 bud)
5515090
3 600
5515089
3 400
5515086
3 200
5515085
5515083
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.