Stolar 6 st 1800-talets mitt senempire

718771

STOLAR, 6 st, senempire, 1800-talets mitt, fast stoppad sits, skuren dekor, svarvade ben, sitthöjd ca 48 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5507011
2020-01-08 11:30:51

2020-01-12 kl 21:58
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.