Matbord och fyra stolar

718764

MATBORD OCH STOLAR, 4 st, Asko 1950-tal, utdragbart bord 130x90 cm, med tre iläggsskivor ā 30 cm, höjd 72 cm, totallängd ca 162 cm. Stol, bredd 43 cm, sitthöjd 44 cm, totalhöjd 89 cm.

Slitage och repor.

Möbler, Matsalsmöbler

Södra kajen 14, Helsingfors

Matbord och fyra stolar

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5518823
80
5520235
75
5518823
70
5520234
65
5518823
30

Slutpris EUR:
80
815 SEK, 89 USD
Utropspris EUR:
200