Timo Solin

718754

TIMO SOLIN (född 1947): Hörnrelief, signerad och daterad -86, mixed media, höjd 93 cm

Konst, Skulpturer

Rum 11

Timo Solin

Budhistorik (7 bud)
5506614
1 800
5507291
1 700
5506614
1 600
5498942
5498942

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.