Olof Hermelin oljemålning

718753

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vandare, signerad och daterad o Hermelin 95, olja på duk, ca 31x51 cm

Konst, Äldre måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5507480
3 600
5507111
3 400
5504983
3 200
5504359
5501902
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.