Nyrokoko stol

718749

STOL, nyrokoko, 1800-talets slut, fast stoppad sits, höjd 94 cm, bredd 48 cm, sitthöjd ca 46 cm.

Slitage, lagningar

Möbler, Stolar

Södra kajen 14, Helsingfors

Nyrokoko stol

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5517940
2020-01-13 16:44:54
30

2020-01-13 kl 16:48
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
150