Spelbord 1800-tal

718746

SPELBORD, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, mässingsbeslag, höjd 75 cm, längd 90 cm, bredd 45 cm, bordsskivan utfälld 90x90 cm.

Slitage, små skador, bordsskivan lös från underredet

Möbler, Soffbord, sidobord

Södra kajen 14, Helsingfors

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5519862
180
5519859
150
5519858
100

Slutpris EUR:
180
1 834 SEK, 200 USD
Utropspris EUR: