Engelsk canterbury från 1900-talet

718738

TIDNINGSSTÄLL, sk. canterbury, England, 1900-tal, mahogny, spjälor, sarglåda, ben med hjultrissor, höjd ca 54, 55x35 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5517740
35
5513115
30

Slutpris EUR:
35
357 SEK, 39 USD
Utropspris EUR:
150