Figuriner 3 st Waldorf

718727

FIGURINER, 3 st, Waldorf, porslin, höjd ca 25-20 cm

Smärre repor, en med nagg på finger

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Figuriner 3 st Waldorf

Budhistorik (16 bud)
5513269
5512928
1 400
5512756
1 300
5512222
5510936

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.