Väggpendyl 1900-tal

718725

VÄGGPENDYL, 1900-tal, förgylld, skuren dekor, höjd ca 70 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Väggpendyl 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
5511612
550
5512576
500
5511612
450
5512575
5511612

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.