VIKSPEGEL 1900-talets mitt

718724

VIKSPEGEL, 1900-talets mitt, tredelad, glas, bakstycken i trä, höjd ca 78, största bredd ca 85 cm

Slitage, nagg

Speglar

Linnégatan 21, Norrköping

VIKSPEGEL 1900-talets mitt

Budhistorik (6 bud)
5507710
700
5508520
650
5507710
600
5508518
550
5507710

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.