Vas porslin troligen 1900-tal

718723

VAS, porslin, troligen 1900-tal, grön glasyr, höjd ca 43 cm

Spricka med lagning, repor

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Vas porslin troligen 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5508667
2020-01-09 11:38:59

2020-01-11 kl 14:25
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.