Bord gustaviansk stil 1900-tal

718720

BORD, gustaviansk stil, 1900-tal, gallerkant av mässing, sarg med lådor, senare målning, höjd ca 75, diameter ca 60 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
5510488
2 800
5510020
2 600
5510020
5507422
5510019

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.