Piedestal jugend tidigt 1900-tal

718717

PIEDESTAL, jugend, tidigt 1900-tal, skuren dekor, senare målning, höjd ca 125, diameter ca 29 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (11 bud)
5510337
5510336
1 900
5510335
1 800
5510333
1 700
5508918
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.