Sekretär med rullklaff Sydeuropa 1700-tal

718715

SEKRETÄR MED RULLKLAFF, Sydeuropa, 1700-tal, fanerad med olika träslag, riklig dekor av intarsia, beslag av brons, höjd ca 118, 124x70 cm

Fanerskador, några lister saknas

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (31 bud)
5511725
19 500
5511175
19 000
5511131
18 500
5510969
18 000
5510495
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 914 EUR, 2 126 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.