Ytterfoder porslin 1900-tal

718713

YTTERFODER, porslin, 1900-tal, dekorhänklar, förgylld dekor, höjd ca 17,5, diameter ca 17 cm

Någon smärre repa

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Ytterfoder porslin 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

5509571
450
5508227
5503101
5503094

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.