Karl Höglund färglitografi

718712

KARL HÖGLUND (född 1940): Dansande par, signerad och numrerad, 94/360, färglitografi, bladstorlek ca 44x46 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (12 bud)
5509349
5510734
5509349
750
5507183
700
5507183
650

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.