Goebel

718664

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 10 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1990-2000-tal, höjd 9-14 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Goebel

Budhistorik (8 bud)
5555099
5545003
1 400
5555061
1 400
5545003
1 300
5548490

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.