Bo Hultén litografier i mapp

718653

BO HULTÉN (född 1945): (57) Figurkompositioner, landskap, porträtt, signerade o numrerade, litografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Visas på begäran

Bo Hultén litografier i mapp

Budhistorik (6 bud)
5510968
5510967
5510398
600
5509837
450
5508128

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.