Goebel

718649

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 10 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1990-2000-tal, höjd 9-10,5 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (17 bud)
5552991
5555074
5552991
5555047
950
5552991
900

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.