Goebel

718614

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 10 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1990-2000-tal, höjd 9-10,5 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (5 bud)
5544937
500
5553285
450
5544937
5548433
5544937

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.