Hans Wigert färglitografier

718608

HANS WIGERT (1932-2015): (2) Figurkompositioner, signerad samt dedikation resp signerad och numrerad, färglitografi, vardera ca 47x63 cm, oramade

Blekta, hanteringsveck

Hans Wigert färglitografier

Budhistorik (1 bud)

5511339
2020-01-10 18:26:23

2020-01-11 kl 19:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.