Bordslampor 1 par sent 1900-tal

718603

BORDSLAMPOR, 1 par, sent 1900-tal, patinerad mässing, höjd inkl skärm ca 67 cm

Funktion garanteras ej, skärmar med slitage

Belysning, Bordslampor

Budhistorik (14 bud)
5509043
5508933
5508933
950
5502045
900
5502045
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.