Hans Wigert etsningar

718597

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade, delvis numrerade, etsningar, varierande format, oramade

Hans Wigert etsningar

Budhistorik (15 bud)
5513291
5513125
3 800
5512987
3 600
5513105
3 400
5512987
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.