Bordsfotogenlampor 2 st tidigt 1900-tal

718595

BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, tidigt 1900-tal, fot av gjutjärn, oljehus av glas, höjd ca 49 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
5506822
600
5506359
550
5502462
500
5498988
450
5502460

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.