Hans Wigert etsningar

718594

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade och numrerade, etsningar, varierande format, oramade

Hans Wigert etsningar

Budhistorik (10 bud)
5513029
1 700
5512991
1 600
5513023
1 600
5512991
1 400
5512967

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.