Bordsfotogenlampa tidigt 1900-tal

718593

BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och svärtat trä, oljehus med slipad dekor, kupa med frostad dekor, höjd ca 59 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (11 bud)
5507526
700
5506367
650
5502308
600
5506366
600
5502308
550

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.