Hans Wigert etsningar

718592

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade, delvis numrerade, etsningar, varierande format, oramade

Konst, Nutida

Hans Wigert etsningar

Budhistorik (3 bud)

5511261
1 400
5511100
950
5504604

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.