Ytterfoder porslin tidigt 1900-tal

718586

YTTERFODER, porslin, tidigt 1900-tal, Grimwade England, höjd ca 21, diameter ca 26 cm

Krackelyr

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-09 kl 18:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.