Henning Hougaard oljemålning

718583

HENNING HOUGAARD (1922-1995): Fåglar i vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 64x44 cm

Någon obetydlig repa

Linnégatan 21, Norrköping

Henning Hougaard oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5508806
1 400
5508804
1 300
5505438
5508803
5505438

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.