Oidentifierad konstnär oljemålning

718581

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, signerad och Thorell -51, ca 18x28 cm

Någon smärre repa

Budhistorik (1 bud)

5500710
2020-01-04 11:27:29

2020-01-09 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.