Cecilia Haup oljemålning

718557

CECILIA HAUPT, (född 1972): "Flykt", signerad o daterad a tergo -00, olja på pannå, ca 13,5x13 cm

Cecilia Haup oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5511046
700
5513520
650
5511046
600
5511022
550
5507313
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.