Cecilia Haupt oljemålning

718550

CECILIA HAUPT, (född 1972): "Svek", signerad o daterad a tergo -00, olja på pannå, ca 13,5x13 cm

Cecilia Haupt oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5515127
900
5511049
850
5512901
5511049
750
5511664
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.