Cecilia Haupt oljemålning

718547

CECILIA HAUPT, (född 1972): "Natt", signerad o daterad a tergo -00, olja på pannå, ca 13,5x13 cm

Konst, Grafik, Nutida

Cecilia Haupt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5515781
5515779
5515778
950
5515774
900
5511047
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.