Goebel

718506

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1950-55, höjd 10-16 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage, enstaka nagg.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (3 bud)

5544996
5553307
5544996

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.