Goebel

718500

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1950-55, höjd 12-14 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage, enstaka mindre nagg.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (10 bud)
5544938
750
5553876
700
5544938
650
5553873
600
5544938
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.