Edvin Ollers oljemålning

718476

EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad 1945, olja på pannå, 24x30 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5502682
2020-01-05 14:51:19

2020-01-09 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.