Fiol 1900-talets början

718475

FIOL, 1900-talets början, etikettmärkt "Copy of Jakobus Stainer", Crechosiovakia, längd ca 59 cm, låda medföljer

Bruksslitage, stråke saknas

Instrument

Linnégatan 21, Norrköping

Fiol 1900-talets början

Budhistorik (14 bud)
5507738
900
5507735
850
5507729
5507723
750
5507721
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.