Fåtöljer 1 par 1900-talets mitt

718472

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, fast stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 39 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
5506821
550
5506811
500
5506820
500
5506811
450
5506764

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.