Oidentifierad konstnär oljemålning

718450

CARL PETER ELFSTRÖM (1774-?), motiv av David och Saul, signerad CP Elfström Pintz, olja på duk, ca 77x116 cm

Duklagningar och dukskador, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (10 bud)
5504468
3 400
5504467
3 200
5503482
5503481
2 400
5501160

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.