John-Erik Franzen färglitografi

718447

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad 1995, färglitografi, numrerad 159/250, bildstorlek ca 54x43 cm

Passepartout med fuktskada

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5504889
5504657

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.