Kopparbase 1800-tal

718437

KOPPARBASE, 1800-tal, ringhänklar, höjd inkl hänklar ca 36, diameter 52 cm

Slitage, anlupen

Metall, Diverse, Allmoge

Linnégatan 21, Norrköping

Kopparbase 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
5506522
600
5502302
550
5506521
500
5502302
450
5506387

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.