Brita Nordencreutz oljemålning

718436

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Interiör med stilleben, signerad, olja på duk, ca 45x37cm

Någon smärre repa

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5502680
2020-01-05 14:48:50

2020-01-08 kl 11:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.