Bengt Olson färglitografi

718434

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad, färglitografi, numrerad127/450, ca 44x60 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Bengt Olson färglitografi

Budhistorik

2020-01-07 kl 20:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.